
Солодкий смачний бокс. Квіти з зефіру. Солодкий букет
774 ₴
- В наявності
+380 (98) 421-61-64
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
СМАЧНІ, РЕАЛЕСТИЧНІ ЇСТІВНІ КВІТИ З ЗЕФІРУ ВІДМІННИЙ ПОДАРУНОК — КОМПЛИМЕНТ 🌹
РОЗМІР ПРОЗОРОЇ УПАКОВКИ 16*16* 6СМ
СМАК ЗЕФІРУ ЦИТРУС, МАЛІНА (УТОЧНЮЙТЕ НАЯВНІСТЬ )
СТРОК ЗБЕРІГАННЯ 14 ДІБ
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Склад композиції | Зефір |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 6 мм |
| Подарунок для | Універсальний |
| Тематика свята | День Народження, 8 березня, День святого Валентина, Весілля, Професійне свято, Ювілей, Народження дитини |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 16 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 774 ₴







